Drzwi z ościeżnicą ukrytą w ścianie są w dostępne w naszym salonie w bardzo szerokim przedziale cenowym. Nasza wiedza i doświadczenie pomogą państwu w wyborze optymalnego dla was rozwiązania. Posiadamy oferty wielu producentów tego systemu. Dokładnie przyjrzeliśmy się im, i w zależności od państwa potrzeb, zaoferujemy właściwe rozwiązanie.

Pomożemy wybrać odpowiednie drzwi z ukrytą ościeżnicą

Istnieje bardzo wiele rodzajów skrzydeł stosowanych do drzwi z ukrytą w ścianie ościeżnicą. Choć wybór klientów zwykle pada na wersję drzwi do malowania, to warto wziąć pod uwagę inne propozycje wykończonych fabrycznie powierzchni. Wśród nich na uwagę zasługują lakiery kryjące białe, szare, grafitowe i inne, czy też wysoki połysk.

W naszej ofercie posiadamy ościeżnice do drzwi ukrytych marki Porta, dostępne od ręki. Produkty marki Pol-Skone dostarczane są w terminie ok. 2 tygodni. Szybką realizację oferujemy również w przypadku gotowych drzwi z ukrytą ościeżnicą i skrzydłem do malowania z firmy DRE, która posiada obecnie najszerszą ofertę rozwiązań. Zachęcamy do ich zakupu z uwagi na przystępną cenę i dobre rozwiązania techniczne. Zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy więcej informacji nt. dostępnych drzwi od ręki.