Drzwi DANA

Drzwi DANA produkowane są w Austrii. Są to wysokiej klasy drzwi płytowe, oferowane w wersjach lakierowanych  i fornirowanych. Nowoczesne wzornictwo i minimalizm, to znane od lat wyróżniki tego produktu. Drzwi DANA są produktem klasy premium, a w swoim segmencie rynkowym są propozycją wartą szczególnej uwagi. Ich zalety to jakość, technika i niespotykana staranność wykonania.

Drzwi DANA są produktem, który zachwyca niezależnie od upływu czasu.

 

Drzwi Porta

Drzwi Porta to jeden z czołowych polskich producentów drzwi, którego produkty sprzedawane są w wielu krajach na świecie od ponad 30 lat. Drzwi Porta od początku istnienia firmy projektowane są z niezwykłą starannością, aby stanowiły wyjątkowe wypełnienie wnętrz. Jest to producent śledzący najnowsze trendy w designie i technologii dostarczając tym samym nowości wyróżniających się na rynku. 

Przy produkcji drzwi wykorzystywane są najwyższej jakości komponenty dostarczane od sprawdzonych firm, będącymi liderami w swoich dziedzinach. Wysoki standard wykonania potwierdzony jest certyfikatami otrzymanymi w Instytucie Techniki Budowlanej. 

W ofercie drzwi firmy Porta we Wrocławiu można znaleźć szeroki wybór pod względem modelu, koloru i przeznaczenia.

Drzwi wewnętrzne Porta

Stanowią one nierozerwalną część z aranżacją wnętrz, nadając im wyjątkowego wyrazu. Szeroka gama modeli drzwi Porta umożliwia stworzenie spójnej kompozycji mieszkania lub domu. Poza spełnianiem wizualnych oczekiwań stanowią również funkcje praktyczne. Drzwi Porta, mimo codziennego użytku i mocnej eksploatacji nie są narażone na szybkie zniszczenie. Wyposażając się w nie zyskujesz gwarancję długotrwałego użytkowania. Wśród wielu modeli znajdziesz takie pasujące do domu, mieszkania, ale także do przestrzeni biurowej.

Drzwi zewnętrzne Porta

Dzielą się na dwa rodzaje w zależności od nieruchomości. Drzwi do domu Porta są zbudowane z wytrzymałych materiałów i zawierają wkład termoizolacyjny, który chroni przed niekorzystnymi warunkami z zewnątrz np. mrozem. Solidność drzwi Porta pozwala także na zapewnienie bezpieczeństwa domownikom. Posiadają one wkładki antywłamaniowe, bolce antywyważeniowe i klamki z szyldem antywłamaniowym. Drzwi do mieszkania muszą dodatkowo charakteryzować się dźwiękoszczelnością ze względu na bliskość sąsiadów. W odpowiedzi na takie potrzeby firma Porta stworzyła solidne drzwi zapewniające prywatność mieszkańców. 
JAK WYBRAĆ DRZWI WEJŚCIOWE?

Drzwi Erkdado

Drzwi marki Erkado są drzwiami wewnętrznymi – do domów oraz biur. Mogą być w wersji ramiakowej lub płytowej. Firma Erkado tworzy też drzwi wewnętrzne wejściowe przeciwpożarowe oraz drzwi szklane. Drzwi Erkado Wrocław dostępne są w różnych kolorach i wzorach. Każdy znajdzie coś dla siebie, co będzie pasować do wystroju jego mieszkania. Przykładowe kolory to: wiąz, złoty dąb, orzech, jasna akacja, klon szary, modrzew. Wszystkie drzwi mają kilka szerokości tak, aby móc dopasować je do różnych futryn. Jeżeli chodzi o wzory, to drzwi mogą być gładkie, z wgłębieniami lub z szybami. Dodatkowe wzory mogą być ułożone w różnych kombinacjach. Możliwy jest też zakup drzwi lakierowanych.

Drzwi Erkado cenione są przede wszystkim za wysoką jakość wykonania. Jeden rzut oka pozwala stwierdzić, że będą to drzwi, które przetrwają lata. Te skrzydła drzwiowe wyróżniają się nietypowymi nazwami, a mianowicie otrzymały nazwy po kwiatach. W ofercie firmy Erkado znajdują się m.in.: Laurencje, Magnolie, Frezje, Krokusy i Petunie. Każdy rodzaj drzwi ma kilka opcji, różniących się drobnymi szczegółami – np. ilością szyb, ich ułożeniem lub w ogóle ich brakiem.

Drzwi Erkado pochodzą od polskiego producenta i od lat reprezentują najwyższą jakość produkcji. Warto zdecydować się na te drzwi, ponieważ, wybierając Erkado, wybiera się jakość i estetykę w jednym.

Drzwi Barański

Drzwi Swedoor Wrocław

Oferowane przez naszą firmę drzwi marki Swedoor, produkowane są w Danii, przez koncern Jeld Wen. Do Polski sprowadzamy gotowe skrzydła drzwi, ościeżnice są natomiast wykonywane w zakładzie przetwórczym w Polsce. Spośród szerokiej oferty wzorów drzwi wewnętrznych Swedoor, wykorzystujemy głównie modele Compact 03 oraz Compact 04N. Uzupełnieniem ich są także modele przeszklone Compact Sp 6, 10 i 12. Konstrukcja drzwi Swedoor Compact jest przykładem bardzo dobrego rozwiązania technicznego, opartego na bazie płyty HDF tłoczonej. Wzór jaki widzimy na skrzydle jest efektem wytłoczenia w warunkach produkcji, jednorodnego elementu płyty HDF. Dzięki temu, wytłoczony wzór jest jednorodny, pozbawiony ramek i zagłębień. Cechy te okazują się bardzo przydatne w dłuższej eksploatacji drzwi, gdyż w miejscach przetłoczeń, kurz i pył nie mogą osadzić się trwale. Konstrukcja wewnętrzna uzupełniona jest płytą pełną paździerzową, która daje drzwiom dobre wytłumienie przed hałasem, jak i poprawia stabilność skrzydła. Drzwi Swedoor są masywne, cechuje je prostoliniowość i są solidnie wykonane. Zewnętrzną część skrzydła stanowią lakierowane ramiaki z drewna liściastego.

Drzwi drewniane we wnętrzach, to najbardziej klasyczne i uniwersalne drzwi. Zainteresowany?

Skontaktuj się

Ościeżnice do skrzydeł Swedoor wykonywane są z wysokojakościowego MDF. Zwykle są to ościeżnice regulowane, dostosowane do wymaganych grubości ścian. W ofercie są także atrakcyjne cenowo ościeżnice stałe, na minimalną grubość muru 95 mm.

Elementem rozróżniającym ościeżnice regulowane i stałe są opaski zewnętrzne. Mamy możliwość zastosowania ościeżnic o różnej budowie, dających w efekcie produkt końcowy – drzwi Swedoor – o bardzo zindywidualizowanym wyglądzie.

  • W ramach oferty posiadamy opaski o czole płaskim, o szerokościach od 60 /80/ 100 mm i grubościach (odstawaniu opaski od ściany) od 16 do 19 mm.
    Zasada doboru jest w tym przypadku następująca: im opaska węższa (60 mm) tym drzwi stają się bardziej smukłe, współczesne, podkreślając minimalizm. Opaska szeroka (np. 80 mm) akcentuje zewnętrzny rysunek ościeżnicy i dopełnia wzornictwo płaskich elementów wnętrza np. listew podłogowych czy innych.
  • Drugą grupę opasek stanowią opaski frezowane, o szerokościach 60 lub 100 mm i grubości 19 mm.
    Elementy te wykonywane są z dużą precyzją, a rysunek frezu jest wyłączną własnością marki Swedoor. Opaski o szerokości 60 mm są bardzo gustownym, filigranowym akcentem, bardzo dobrze dopełniającym bardziej zdobny charakter skrzydła. Opaski o szerokości 100 mm są natomiast osobnym elementem wzorniczym tworząc spójną, zdobną formę wraz ze skrzydłem drzwiowym.

Kwestia grubości opasek (16 lub 19 mm) jest elementem szczególnie istotnym wówczas, gdy nie jest planowany zakup listew podłogowych wraz z drzwiami Swedoor. Opcja ta jest bardzo korzystna dla zamawiającego, z uwagi na jednorodność kolorystyczną z drzwiami, profil wyobleń i ewentualny wzór.

Kolorystyka drzwi Swedoor stanowi ich bardzo istotny wyróżnik. Swedoor w swoich drzwiach wewnętrznych stosuje biel o symbolu wg katalogu NCS S-0502-Y. Biel ta nie jest tożsama z np. RAL 9016 lub 9003, stosowanym częściej w produkcji masowej drzwi białych w Polsce. Charakterystyczną cechą tej bieli jest lekkie przygaszenie barwy. Z naszych obserwacji, po wykonanych montażach, wynika, że klienci doskonale łączą biel Swedoora ze śnieżną bielą ścian, czy frontów meblowych. Według doświadczeń skandynawskich biel tego typu lepiej znosi proces starzenia koloru.

W tym miejscu warto wspomnieć, że firma nasza świadczy także serwis produktów Swedoor dostarczonych w Polsce w latach 90 tych. Za każdym razem, podczas wizyt serwisowych ograniczających się do drobnych elementów, klienci podkreślają zadowolenie z produktu, trwałość koloru oraz uniwersalność wzorów typu Compact 03 i 04N. Ta historia buduje markę i zaufanie!

Jakość lakieru na skrzydłach i ościeżnicach drzwi Swedoor jest bardzo wysoka. Zarówno drzwi jak i ościeżnice posiadają nieznacznie połyskującą powierzchnię, lakier jest równomierny, przeznaczony do naturalnej eksploatacji eleganckich drzwi.

Drzwi Swedoor oferowane są standardowo jako drzwi bezprzylgowe. Taka budowa podkreśla ich nowoczesny charakter, nowoczesne i zarazem klasyczne wzornictwo. Standardowo stosowany jest oryginalny zawias o nazwie Snap-in, z widoczną tuleją zewnętrzną. Zawias ten jest wybierany podczas zakupu przez klientów bardzo często, gdyż w ich ocenie, dopełnia on „skandynawskiego minimalizmu” w drzwiach Swedoor. Zawias Snap-in jest bardzo trwały technicznie i jest w zasadzie zawiasem bezobsługowym (ma jednak możliwość regulacji). Dostępna jest także wersja drzwi z całkowicie ukrytymi zawiasami. Rozwiązanie to wymaga jednak osobnego objaśnienia podczas sprzedaży.

W drzwiach Swedoor stosowane są oryginalne duńskie zamki zapadkowe marki Boda. Nie są to zamki magnetyczne, jednakże rygiel mocujący skrzydło, widoczny przy jego otwarciu, wykonany jest estetycznie i jest standardowym „rozwiązaniem skandynawskim”.

Drzwi Swedoor oferujemy z oryginalnymi klamkami Swedoor o nazwach 100 (gryf prosty) lub 200 (gryf wyoblony). Są to produkty dedykowane przez producenta, dostosowane do specyficznych zamków duńskich. Na życzenie możemy zastosować klamki innych producentów dostępne w Polsce, wymaga to jednak skonsultowania w trakcie sprzedaży.

 

Drzwi Swedoor są propozycją skierowaną do klientów poszukujących eleganckich drzwi lakierowanych, we wzornictwie klasycznym z nutą nowoczesności. Ważną ich cechą dla odbiorcy jest uniwersalność wzoru we wnętrzu domu czy mieszkania. Odbiorca tej oferty zwraca uwagę na detale wykończenia takie jak: mniej standardowy kolor bieli, oryginalne zindywidualizowane kształty opasek drzwi, konstrukcja skrzydła uniemożliwiająca trwałe osadzie się kurzu i pyłu, bez uciekania się do gładkich, monotonnych drzwi płytowych.
Drzwi Swedoor są produktem powstającym dla takich właśnie indywidualnych potrzeb, dając zadowolenie we wszystkich opisanych kryteriach, oraz je przewyższając.

 

W serwisie zdjęciowym, dzięki uprzejmości naszych klientów, pokazujemy detale produktu, opisane w powyższym materiale.

Aby uzyskać informację cenową o produkcie, prosimy o wysłanie zapytania, na adres mailowy naszej firmy drzwiwroc@drzwiwroc.pl

Napisz wiadomość

 

W zapytaniach prosimy o podanie: ilości drzwi, wielkości otworów, grubości ścian, rodzaju preferowanych opasek drzwi a także miejscowości w jakiej miałby być wykonany przyszły montaż drzwi. Prosimy o podanie także numeru telefonu. Z uwagi na dużą ilość budżetowanych przyszłych zamówień oraz relatywnie długie czasy oczekiwania, prosimy o podanie także miesiąca przewidzianego na montaż drzwi.

Drzwi białe mogą stanowić dobrze dobrany element wielu wnętrz. Są neutralne kolorystycznie, a przez to uniwersalne. Zwykle pasują do wszystkich kolorów ścian, bieli, beżów, szarości, pomarańczy i żółtego oraz wielu innych kolorów występujących w pomieszczeniach. Również zwykle delikatne wzornictwo drzwi białych, sprzyja ich zastosowaniu we wnętrzach utrzymanych w różnych stylach.

 

Drzwi pełnodrewniane:

Drzwi pełnodrewniane to produkty  klasy premium. W tym przypadku, zarówno skrzydło jak i ościeżnica wykonane są  z pełnego, klejonego warstwowo drewna . Produkty takie, polecamy wszędzie tam, gdzie drzwi mają być wykonane „ na lata”.

Drzwi pełnodrewniane wyróżniają się trwałością, ponadprzeciętną odpornością na starzenie oraz wyjątkowym wyglądem, który zawdzięczają materiałowi konstrukcyjnemu.

W drzwiach pełnodrewnianych używa się drewna sosnowego lub dębowego.

Powierzchnia zewnętrzna drzwi, może być wykonana w następujący sposób :

  • naturalne drewno  sosny pokryte lakierobejcami
  • naturalne drewno  sosny pokryte lakierami kryjącymi RAL (np. biały, szary i inne) z lekko zauważalną strukturą drewna
  • naturalne drewno  dębu pokryte lakierobejcami
  • naturalne drewno  dębu pokryte lakierami kryjącymi RAL, z widocznymi  porami drewna

Szeroka paleta standardowych kolorów lakierobejc  może być uzupełniana kolorami nietypowymi, zamawianymi na potrzeby jednostkowego zamówienia. Także modyfikacja wzorów, dla potrzeb indywidualnych, jest w przypadku produkcji drzwi pełnodrewnianych stosowana z dużym powodzeniem.

Drzwi pełnodrewniane produkowane są bez kompromisów technicznych. Płyciny wewnętrzne, ościeżnice a także listwy opaskowe, wykonywane są z drewna klejonego.

W przypadku tego produktu nacisk położony jest na masywność elementów, ponadprzeciętną trwałość i brak kompromisów jakościowych. Są to produkty o wyjątkowym charakterze.

 

Drzwi pełnodrewniane  firmy Derpal:

Firma Derpal z okolic Janowa Podlaskiego oferuje drzwi wewnętrzne i zewnętrzne wykonane ze 100 % drewna sosnowego i dębowego. Drzwi Derpal produkowane sąnajwyższą starannością i wieloletnim doświadczeniem.

Drzwi wewnętrzne Derpal  mają niepowtarzalny wygląd i niezwykłą gamę kolorystyczną. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się drzwi sosnowe i dębowe pokryte lakierobejcami transparentnymi, z widoczną strukturą drewna. Drzwi lakierowane lakierami kryjącymi zachowują  naturalny charakter drewna, z jego drobnym usłojeniem lub porami.

Drzwi wejściowe marki Derpal, oferowane są zarówno w nowoczesnym jak i  klasycznym wzornictwie. Są to solidne i nowoczesne produkty, sprawdzone w różnorodnych warunkach instalacji.

Więcej : www.derpal.com.pl

 

W ofercie salonu DRZWIWROC znajdują się drzwi białe, a także drzwi szare, grafitowe, beżowe, ecru. Są to zarówno drzwi lakierowane, jak i tańsze laminowane.

Swoje miejsca mają u nas produkty firm takich jak: DANA, Asilo/Entra, Interdoor a także Invado, DRE, Porta, Pol-Skone, Erkado i Centurion, Barański oraz Swedoor.

W danej grupie produktów oferujemy to, co najlepsze. Dajemy państwu wachlarz możliwości cenowych, jakościowych i wzorniczych, niespotykany u innych sprzedawców.

Bardzo kuszącą propozycją w naszej ofercie są drzwi białe w połysku. Z uwagi na ich wyjątkowość, ich zastosowanie nie musi ograniczać się wyłącznie do wnętrz nowoczesnych. Równie efektownie dopełnią one wnętrza utrzymane w bardziej stylowym klimacie. Gładkie, śnieżnobiałe, lekko połyskujące, mogą być bardzo przekonującą propozycją dla odbiorców o wysmakowanych gustach.

Interesują cię gładkie, śnieżnobiałe drzwi? Zapraszamy!

Drzwi DANA – Białe