O nas

Telefon

(+48) 601 199 927

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i montażu drzwi. Różnorodność rozwiązań, dotycząca oferowanych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, sprawia, że mamy do zaoferowania bardzo wiele, dając klientowi wybór zarówno cenowy jak i jakościowy. Jest to wybór odpowiedni do Państwa potrzeb i możliwości. Od lat staramy się także, aby oferta naszych produktów, obejmowała wyroby dostępne od ręki, lub o najkrótszym z możliwych okresie oczekiwania. Jesteśmy zawsze o krok przed ofertą konkurencji! Nasi partnerzy handlowi, to producenci drzwi, zarówno polscy jak i zagraniczni, z Austrii i Niemiec. Oprócz produktów drzwi austriackich DANA oferowanych od lat przez nas, dołączyły  w tym roku także drzwi z Niemiec, renomowanej firmy HGM Astra. Cieszymy się, że naszym klientom możemy zaoferować możliwości wyboru, jakich nie znajdą nigdzie!

Nasze usługi

Najbardziej podstawowa oferta montażu zawiera zawsze wiele informacji technicznych, które będą państwu potrzebne podczas, czy to prac wykończeniowych w obiekcie, czy też podczas eksploatacji drzwi.

Nasza wiedza jest do państwa dyspozycji, nasze doświadczenie montażowe jest istotnym warunkiem powodzenia całego procesu zakupu drzwi.

Bardzo cenimy sobie możliwość współpracy z firmami montażowymi, o wysokich kwalifikacjach technicznych. Współpracujemy tylko z takimi firmami! Pozwala to nam oferować Państwu zarówno solidny wyrób jak i jego solidną instalację. Gwarantujemy, że podczas montażu wszystko odbędzie się z największą starannością!

Nasze atuty

Wszystkie zamówienia staramy się planować z należytym wyprzedzeniem. Termin to dla nas rzecz obowiązująca i zrobimy wszystko aby go dotrzymać! Potrafimy być także kreatywni w dopasowaniu się co do czasu montażu, czy też samego produktu. Zawsze można lepiej i korzystniej coś zaplanować! Zapraszamy do kontaktu aby się spotkać na miejscu instalacji drzwi i omówić szczegóły. 

Kontakt telefoniczny

Od poniedziałku do piątku
8:00 - 17:00

W pozostałych godzinach prosimy o kontakt mailowy.

Dane firmy

Drzwiwroc Krzysztof Belof

Dobrzykowice ul. Błękitna 8
55-002 Kamieniec Wrocławski

W siedzibie firmy nie prowadzimy ekspozycji oferowanych produktów.

NIP: 897-002-64-70
REGON: 931529435

Skontaktuj się!