Zawsze najnowsze informacje google facebook

Drzwi biurowe fornirDrzwi biurowe z kontrolą dostępuDrzwi szklane decormatDrzwi szklane KLARDrzwi szklane reversoDrzwi szklane z kontrolą dostępu
ALTAMURA-dab-st1ALTAMURA-dab-st2ALTAMURA-dab-st3ALTAMURA-dab-st4ALTAMURA-dab-st5ALTAMURA-dab-st6ALTAMURA-dab-st7
ALTAMURA-dab-st8FREZJA-wiaz-greko-7SURMIA-wenge-st-cpl-1SURMIA-wenge-st-cpl-2SURMIA-wenge-st-cpl-3SURMIA-wenge-st-cpl-4Drzwi szklane z sitodrukiem z ościeżnicą stalową

Jako drzwi do biur mają zastosowanie zarówno drzwi pełne jak i całkowicie szklane.

Podstawowym wymaganiem, odnoszącym się do drzwi pełnych w pomieszczeniach biurowych, jest wymóg ich dźwiękoszczelności, na poziomie min. 32 dB. Efekt ten uzyskiwany jest zarówno przez zmianę standardowej konstrukcji skrzydła, jak i niezbędną instalację uszczelki progowej, samoopadającej. Wymaganiem stawianym drzwiom szklanym ościeżnicowym, jest zwykle matowa powierzchnia szkła, oraz możliwość ryglowania pomieszczeń na zamek z wkładką patentową. W niektórych biurach instalowane są także tafle ze szkła przeźroczystego, dodatkowo zwiększające efekt drzwi szklanych. Od strony funkcjonalnej drzwi do biur  oferowane są często z kontrolą dostępu. Jest to najczęściej elektrorygiel, instalowany na zamku głównym, oraz komplet klamka/gałka stała, wraz z kontaktronem. Zastosowanie kontroli dostępu z elektroryglem może także dotyczyć drzwi szklanych. Innym wariantem kontroli dostępu, realizowanym na skrzydłach drewnianych jest elektrozwora, instalowana w górnej części skrzydła i ościeżnicy. W niektórych budynkach biurowych instalowane są także elektrorygle na zamku dodatkowym w drzwiach drewnianych. Rozwiązanie takie spotykane jest częściej w dużych obiektach, przy dużej liczbie korzystających z przejścia.

Drzwi w biurach, mogą być także wyposażone w samozamykacze, ograniczniki otwarcia skrzydeł, mogą to być także drzwi przesuwne. Osobną grupą drzwi w biurach są rozwiązania  z ochroną PPOŻ, 30 lub 60 minutową.

Drzwi do toalet w biurach, stanowią zwykle nawiązanie kolorystyczne do sąsiadujących drzwi gabinetowych. Rozróżnieniem może być tu konieczność zastosowania kratki wentylacyjnej lub podcięcie i tulei. Wnętrza toalet wykonywane są obecnie standardowo ze ścianek HPL i zastosowanie klasycznych drzwi biurowych jest tu już śladowe.

Kolorystyka drzwi w biurach jest zwykle uniwersalna. Montujemy drzwi w ciemnych laminatach CPL , dość często występują drzwi białe lakierowane, ale także naturalne forniry dębu czy buku.

Posiadamy wieloletnie  doświadczenie instalacji drzwi w biurach, posiadamy produkty sprawdzone tańsze i droższe, zależnie od życzenia inwestorów. Oferowane przez nas produkty mają bardzo atrakcyjne czasy dostaw. Oferujemy montaż oraz stały serwis drzwi w trakcie eksploatacji.