Drzwi wejściowe

Telefon

(+48) 601 199 927

Drzwi wejściowe metalowe

Wszystkie oferowane przez nas produkty spełnią normy określone programem „Czyste Powietrze”.

Oferujmy zarówno drzwi w wymiarach typowych jak i nietypowych. Mogą to być drzwi metalowe jak i drewniane, a także drzwi aluminiowe. Drzwi mogą być jedno i dwuskrzydłowe, z naświetlami bocznymi i górnymi. Każdy rodzaj drzwi może posiadać przeszklenia.

Drzwi metalowe mają doskonałe parametry izolacji cieplnej. Skrzydła mają grubość od 70-100 mm i oferują trwałość i odporność nawet wówczas, gdy zadaszenie ganku jest bardzo skromne. Powierzchnia blachy skrzydła jest pokryta laminatem lub lakierem kryjącym RAL. Jest ona bardzo odporna na zarysowania i zadrapania.

Drzwi zewnętrzne drewniane

Drzwi drewniane są równie ciepłe jak drzwi metalowe. Ich instalacja wymaga jednak niezbędnego zadaszenia. Drewno jest materiałem równie trwałym jak blacha, wymaga jednak więcej dbałości o konserwację, zapewnienie właściwych warunków eksploatacji, związanych nie tylko z zewnętrzną stroną drzwi jak i stroną wewnętrzną, w jakiej znajdują się drzwi.

Najkorzystniejsze oferty drzwi w katalogach drzwi wejściowych zewnętrznych

Elektronika do drzwi wejściowych

Elektronika do drzwi wejściowych obejmuje możliwość otwierania drzwi za pomocą czytników biometrycznych, pochwytów z wyposażeniem w elektrozaczepy, zamki elektromotoryczne a także klamki elektroniczne ze zdalnym otwieraniem.
Rozwiązania te dostępne są zarówno w drzwiach metalowych jak i częściowo w drzwiach drewnianych.

W drzwiach drewnianych istnieje także bardzo ciekawe wzornictwo klamek, pasujących do wzorów klasycznych drzwi. W drzwiach o wzornictwie współczesnym istnieje także szeroki wachlarz pochwytów, o różnorodnych kształtach, długościach i kolorystyce.

Odsyłamy do katalogów producentów oferowanych przez nas drzwi wejściowych do domów, aby odnaleźć odpowiedni ich rodzaj, wzór i rozwiązania.

Drzwi wejściowe to produkt newralgiczny dla jakości funkcjonowania domu i takie wymagania uwzględniamy przy przygotowaniu ofert

Kontakt telefoniczny

Od poniedziałku do piątku
8:00 - 17:00

W pozostałych godzinach prosimy o kontakt mailowy.

Dane firmy

Drzwiwroc Krzysztof Belof

Dobrzykowice ul. Błękitna 8
55-002 Kamieniec Wrocławski

W siedzibie firmy nie prowadzimy ekspozycji oferowanych produktów.

NIP: 897-002-64-70
REGON: 931529435

Skontaktuj się!