Drzwi ukryte

Telefon

(+48) 601 199 927

Drzwi do malowania

Najczęściej oferowanym rozwiązaniem drzwi ukrytych jest wersja do samodzielnego malowania. Inną propozycją są zestawy ze skrzydłem wykończonym lakierem finalnym w kolorze bieli, szarości, intensywnej czerni, beżu, ecrue lub innym. Także sama ościeżnica aluminiowa może występować w wersjach do malowania przez klienta lub w postaci wykończonej w jednym z wybranych kolorów RAL. Specjalną grupę drzwi z ukrytą ościeżnicą stanowią rozwiązania z wypełnieniem dźwiękoszczelnym o Rw=37 dB, przeznaczone do obiektów użyteczności publicznej.

Drzwi z ukrytą ościeżnicą i lustrem

Drzwi z ukrytą ościeżnicą i lustrem znajdują się także w naszej ofercie. Lustro może znajdować się po obu stronach drzwi, tzn. od strony ich otwierania lub od strony przeciwnej.

Drzwi z panelami ściennymi

Drzwi z panelami ściennymi w kolorystyce skrzydła są niezwykle efektowną propozycją wykończenia większej powierzchni np. przedpokoju. Oferowane rozwiązania obejmują różnorodne powierzchnie dzięki ciekawej palecie laminatów drewnopodobnych i gładkich. Rozwiązanie takie należy skonsultować z naszym działem handlowym. Głównym ograniczeniem rozwiązania jest maksymalna wysokość zabudowy wynosząca 2500 mm.
Kontakt telefoniczny

Od poniedziałku do piątku
8:00 - 17:00

W pozostałych godzinach prosimy o kontakt mailowy.

Dane firmy

Drzwiwroc Krzysztof Belof

Dobrzykowice ul. Błękitna 8
55-002 Kamieniec Wrocławski

W siedzibie firmy nie prowadzimy ekspozycji oferowanych produktów.

NIP: 897-002-64-70
REGON: 931529435

Skontaktuj się!