Drzwi HPL/CPL

Telefon

(+48) 601 199 927

Drzwi HPL stosowane są głównie we wnętrzach użyteczności publicznej. Ich powierzchnia jest ponadprzeciętnie trwała, odporna na uderzenia i zarysowania. Pokrycia z laminatów HPL stosuje się głównie na skrzydłach drzwi, jednak istnieje także możliwość pokrycia laminatem HPL ościeżnic drewnianych. Rozwiązanie takie jest bardzo estetyczne i spójne w całości. Skrzydła pokryte laminatem HPL zwykle łączy się z ościeżnicami metalowymi. Takie rozwiązanie daje trwały i solidny mechanicznie produkt. HPL to laminat powstający w wyniku zgrzewania pod niezwykle wysokim ciśnieniem kilku rodzajów laminatów, stąd też bierze się jego grubość i trwałość mechaniczna.

Prostszą rozwiązaniem są laminaty CPL. Są one alternatywą dla HPL. Laminaty CPL są  tańsze niż HPL, nie mają jednak aż tak wysokiej trwałości jak HPL. Z tego powodu często stosuje się je jako alternatywę cenową dla HPL lub też wykorzystuje się CPL do wykończenia ościeżnic a HPL do wykończenia skrzydeł. Takie rozwiązanie daje optimum ceny przy zachowaniu wysokich parametrów ochrony mechanicznej powierzchni drzwi.

W naszej ofercie drzwi do obiektów użyteczności publicznej znajdują się drzwi do szpitali, przychodni, do obiektów SPA oraz do basenów.

Pokrycie drzwi laminatami HPL/CPL jest także bardzo dobrym rozwiązaniem dla drzwi do hotelu czy drzwi do biur.

Oferując nasze rozwiązania, staramy się tak przygotować ofertę aby nie tylko sam materiał, jakim są pokryte drzwi i ościeżnice, był jak najwyższej jakości, ale aby także budowa drzwi, ich trwałość, klasa użytkowania, klasa mechaniczna, zamki, zawiasy, osprzęt był gwarantujący  niezawodne użytkowanie i trwałość eksploatacji.

Kontakt telefoniczny

Od poniedziałku do piątku
8:00 - 17:00

W pozostałych godzinach prosimy o kontakt mailowy.

Dane firmy

Drzwiwroc Krzysztof Belof

Dobrzykowice ul. Błękitna 8
55-002 Kamieniec Wrocławski

W siedzibie firmy nie prowadzimy ekspozycji oferowanych produktów.

NIP: 897-002-64-70
REGON: 931529435

Skontaktuj się!