Drzwi dźwiękoszczelne

Telefon

(+48) 601 199 927

Drzwi dźwiękoszczelne najczęściej stosowane stosowane są do hoteli.  W nowych i remontowanych hotelach co raz powszechniej poszukiwany jest wysoki parametr tłumienia drzwi (Rw) oraz  zwykle zamek z klamką elektroniczną.

Dobra izolacja akustyczna pokoju hotelowego wymaga  drzwi w przedziale tłumienia min. Rw= 37-46 dB.

Drzwi o niższych parametrach izolacji akustycznej nie będą dostatecznie tłumić hałasu, co odbije się na komforcie gościa.

W naszej ofercie dysponujemy  rozbudowaną propozycją drzwi akustycznych hotelowych, o wysokich parametrach izolacji akustycznej od 32-46 dB. Niektóre z nich występują także jako rozwiązania z ochroną PPOŻ klasy EI30. Nasze drzwi mogą także zamykać  pokoje okresowo nieogrzewane (tylko podtrzymanie temperatury przy braku gości), a także pomieszczenia piwniczne o wyższej niż standardowa wilgotności. Rozwiązania te w naszej ofercie nie tracą nic z wysokiej izolacyjności akustycznej.

Wzornictwo drzwi hotelowych obejmuje drzwi gładkie płytowe jak i stylizowane. Posiadamy bogatą gamę kolorystyczną drzwi, różne rodzaje pokryć jak:  forniry, laminaty HPL/CPL oraz drzwi lakierowane w wybranych kolorach. Drzwi posiadają trwałe i wytrzymałe zawiasy, do zastosowań obiektowych. Wyposażamy je także w samozamykacze, elektroczepy i inny osprzęt niezbędny w hotelach.

Montaż zamków elektronicznych obejmuje zwykle zamek główny oraz klamkę elektroniczną. Występuje ona zwykle w wersji  na kartę lub w systemie  online. Zapewniamy  montaż systemu na drzwiach, aktywację elektroniczną,  oprogramowanie sterujące a także urządzenia do kodowania kart. Przeprowadzamy szkolenia personelu w zakresie kodowania kart dla gości hotelowych oraz sterowania recepcją w zakresie dostępu do pokoi w trakcie ich pobytu.

Kontakt telefoniczny

Od poniedziałku do piątku
8:00 - 17:00

W pozostałych godzinach prosimy o kontakt mailowy.

Dane firmy

Drzwiwroc Krzysztof Belof

Dobrzykowice ul. Błękitna 8
55-002 Kamieniec Wrocławski

W siedzibie firmy nie prowadzimy ekspozycji oferowanych produktów.

NIP: 897-002-64-70
REGON: 931529435

Skontaktuj się!